התקנת קולטי שמש

מה חובה לדעת על התקנת קולטים בבית פרטי?

הגעתם למסקנה כי הגיע הזמן להתקין קולטי שמש בביתכם? לפני שאתם עושים צעד כזה או אחר, מוטב כי תדעו כמה דברים חשובים. לא מעט אנשים עושים בחירות שכאלה על רגל אחת, אך התקנת קולטים זה לא משחק ילדים. ישנה חובה לדעת כי אתם בדרך הנכונה, וכי תוכלו להשיג את המטרות שאותן אתם מציבים לעצמכם. במאמר הבא אנו נציג בפניכם את כל האינפורמציה שאתם מוכרחים להכיר. אינפורמציה שעשויה להביא אתכם למצב שבו תוכלו לעשות בחירה נכונה. הרי לא בכל יום יוצא לכם למצוא את עצמכם בסיטואציה שבה אתם מתקינים קולטי שמש בביתכם. ם כבר החלטתם לבצע התקנה שכזאת – אל תעשו אותה על רגל אחת.

למה שתרצו להתקין קולטי שמש?

ישנן לא מעט סיבות שעשויות להביא אתכם למסקנה כי התקנת קולטים זוהי הבחירה הנכונה. אך מהן הסיבות המשמעותיות שישכנעו אתכם כי הגיע הזמן להתקין קולטים?

החום בישראל עשוי להיות לא נעים בחלק לא קטן מהמקרים.

אך את השמש בישראל ניתן לנצל על מנת לקבל מים חמים מבלי להדליק את הדוד כמעט בכל ימות השנה. קולט שמש אמור להחליף את הדוד החשמלי, ולאפשר לקבל מים חמים כל עוד ישנה שמש ומזג האוויר מתאים לכך.

התקנת קולטים – איזה קולט כדאי לבחור?

רוב האנשים המתגוררים בישראל יגיעו למסקנה כי ישנה עדיפות להתקין קולטי שמש ולא קולטים חשמליים. 

אך מצד שני ישנם אזורים שונים בישראל שבהם הימים החורפיים עשויים להיות לא נעימים בכלל. 

לכן כל מקרה אמור להישקל לגופו, אין קביעה ספציפית שעל פיה כולם יכולים לפעול. ההמלצה שלנו במקרה הזה היא להתייעץ עם אנשי מקצוע שיסייעו לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים. 

איזה קולט שמש יעשה את העבודה על הצד הכי טוב שיש. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם נכנסים להתקלח – אך אין מים חמים.

איך ניתן לבחור את הקולט הרלוונטי?

אחת מהמשימות הכי חשובות היא לבחור את הקולט המתאים. הרי אם יצא לכם לבחון את האפשרויות השונות העומדות לרשותכם – גיליתם כי המבחר לא קטן. 

זוהי הסיבה שישנה חשיבות להתייעץ עם מומחים בתחום התקנת קולטים שהם אלה שיסייעו לכם לעשות את הבחירה הנכונה. הרי בחירת קולט לא מתאים, עלולה לגרום לכך שתצטרכו להוציא עוד סכומי כסף לא קטנים בעתיד.

  • אחד מהפרמטרים הכי חשובים בבחירת קולטים הוא הגודל של הקולט. בהתאם לכמות הנפשות בבית יהיה עליכם לבחור את הגודל שלו. הרי משפחה עם הרבה נפשות צריכה להיות ערוכה לכך שהקולט יהיה מספיק גדול על מנת לשרת אותה.
  • למרות שהמחיר הוא לא הפרמטר הכי חשוב, התקנת קולטים חייבת להתבצע תוך מתן תשומת לב לעלויות. אף אחד לא ירצה למצוא את עצמו נכנס אל תוך בור ללא תחתית. לכן מוטב כי תקבעו את העלויות עוד לפני שתיכנסו להרפתקה מכל סוג שהוא.
  • האחריות שמגיעה עם הקולט גם היא אמורה להעסיק אתכם בעת קבלת ההחלטות. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו תאלצו להתמודד עם קולטים לא איכותיים. אחריות ארוכה תבטיח כי יהיה לכם אל מי לפנות במקרה של בעיה מכל סוג שהוא.

התקנת קולטים באופן עצמאי או על ידי איש מקצוע?

אף אחד שאיננו מבין בתחום לא יכול להצליח להתקין את הקולט בצורה מקצועית. זוהי הסיבה כי התקנה של קולט מכל סוג שהוא חובה לבצע על ידי חברה מנוסה.

 אל תנסו להתקין את הקולט בעצמכם, כי המשימה מראש הוגדרה להיות משימה לא מוצלחת. תבחרו חברה מנוסה אשר תוכל להעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. אנשי מקצוע שיסייעו לכם להתקין את הקולט על פי כל הפרמטרים הכי חשובים שיש.

 עד שאתם כבר רוכשים קולט חדש לבית הפרטי שלכם, מוטב כי הוא יותקן על ידי אנשי מקצוע מיומנים.

 

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם!

תוכלו להתרשם ממגוון השירותים אותם אנו מציעים הן דרך האתר, הן בעמוד הפייסבוק שלנו והן באפליקציה!

מתקין מורשה של החברות הכי גדולות בארץ

דילוג לתוכן