תיקון דודים

היתרונות של תיקון דוודים על פני החלפתם

אם אין לכם מים חמים בבית למרות שהיה מאוד חם בחוץ – ככל הנראה הדוד איננו פועל בצורה תקינה. לא חסרות סיבות שיגרמו לכך כי הדוד כבר לא יספק את הסחורה או את הדרישות השונות.

זוהי כמובן סיבה מספיק טובה לבחון אפשרויות שונות על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. לא מעט אנשים מתלבטים האם לבצע תיקון דוודים או שמא להחליף את הדוד הישן בדוד חדש. הדילמה הזאת היא דילמה מובנת בהחלט, אך לרוב ישנה עדיפות לתקן את הדוד הישן. מהם היתרונות השונים של האפשרות הזאת בהשוואה להחלפת הדוד? יש לנו את כל התשובות להתלבטות הספציפית הזאת.

תיקון דוודים יחזיר את המצב לקדמותו בהקדם

כל זמן שבו הדוד איננו תקין הוא זמן שבו עלול להיגרם לכם ולבני משפחתכם לא מעט אי נוחות. הרי כאשר הדוד לא עושה את העבודה שלו כמו שצריך – אתם לא תוכלו להתקלח או לבצע פעולות שונות. 

מבחינתכם אין מקום לקחת את הזמן, מוטב לכם לבחור בפתרון הכי מהיר שיש. במקרה הזה הפתרון המהיר הוא כמובן לתקן את הדוד הישן ולהחזיר אותו לפעילות תקינה.

 החלפה של דוד ישן בדוד חדש עלולה לקחת לא מעט זמן.

 

השאירו את הדוד שעשה את העבודה

אם עד כה הדוד הישן עשה את העבודה הנדרשת, אין באמת סיבה אמיתית להחליף אותו.

 זוהי עוד סיבה לכך שישנה עדיפות לבצע תיקון דוודים על פני החלפתם. 

כאשר אתם מתקנים את הדוד הישן, אתם שומרים עליו וממשיכים להשתמש בו. כאשר אתם בוחרים דוד חדש, אתם עשויים לבחור בדוד שלא יעשה את העבודה. 

הרי לא תמיד תעשו בחירה שתוכלו להיות שלמים איתה. כמה פעמים מצאתם את עצמכם במצב שבו עשיתם רכישה שבסוף הצטערתם עליה? 

כל עוד מדובר על דוד בבית שלכם, אינכם יכולים לקחת סיכונים.

תיקון דוודים יכול לחסוך לכם לא מעט כסף

כאשר הדוד מתחיל לעשות בעיות, לא בטוח שתוכלו להשקיע המון כסף על מנת להחליפו. 

הרי החלפה של דוד תגרום לכך שתצטרכו להכניס את היד עמוק מאוד אל תוך הכיס. 

ההמלצה שלנו במקרה הזה היא פשוט לתקן את התקלה הנקודתית על מנת לחסוך כסף. 

תיקון של דוד ברוב המקרים יהיה זול יותר בהשוואה לרכישת דוד חדש. לכן אם אתם מרגישים שאין לכם את היכולת לרכוש דוד חדש – זה לא אומר שתשאירו את המצב כמו שהוא. 

תמיד תוכלו לחסוך לא מעט כסף על ידי תיקון התקלה הספציפית.

באילו מקרים אפשר לבצע תיקון דוודים?

חשוב להדגיש כי לא תמיד ישנה אפשרות לתקן את הדוד הישן. ישנם מקרים שבהם האפשרות היחידה שתעמוד לרשותכם היא להחליף את הדוד הישן בדוד חדש. 

אז אילו מצבים יביאו אתכם למסקנה כי עדיף לתקן את הדוד ולא להחליף אותו באחד חדש?

 יש לנו כמה אפשרויות שכיחות במיוחד, כאלה שאתם מוכרחים לקחת אותן בחשבון.

  • תיקון הדוד מתאפשר כאשר מדובר על תקלה שלא צפויה לחזור על עצמה. הרי תתארו לעצמכם מצב שבו אתם נכנסים לסבב שלם של תיקונים. במקרה כזה כבר ישנה העדפה לרכוש דוד חדש ולא להשאיר את הדוד הישן. האינטרס הוא שאחרי התיקון תוכלו להנות מכמה חודשים או אפילו שנים של שקט.
  • תוכלו לתקן את הדוד כאשר אתם סבורים כי הדוד מתאים לצרכים שלכם. אם הגעתם למסקנה שהדוד איננו מתאים לצרכים שלכם, מוטב יהיה לנצל את ההזדמנות על מנת להחליף אותו. אם המשפחה מתרחבת או מכל סיבה אחרת שעשויה להיראות לכם נכונה.
  • לפני שאתם מבצעים תיקון דוודים על ידי איש מקצוע כזה או אחר – מוטב כי תבינו את חומרת המצב. אם המצב של הדוד חמור והתשתית שלו הרוסה, גם כאן אין שום סיבה לתקן אותו. מוטב כי תחליפו את הדוד הישן בדוד חדש ומתקדם.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם!

תוכלו להתרשם ממגוון השירותים אותם אנו מציעים הן דרך האתר, הן בעמוד הפייסבוק שלנו והן באפליקציה!

מתקין מורשה של החברות הכי גדולות בארץ

דילוג לתוכן