החלפת קווי מים בבניינים

Play Video about אריק דודי שמש

תוכן עניינים

שירותי החלפת צנרת מים בבניינים בנהריה - אריק דודים

אריק דודי שמש ואינסטלציה היא חברה ותיקה הן בתחום דודי השמש והן בתחום האינסטלציה כך שאפשר לפנות אליה בשני התחומים. מאחורי החברה עבודות רבות של החלפת קווי מים בבניינים שנעשו בצורה מדויקת ומהירה לשביעות רצון הדיירים. שוקלים להחליף את קו המים בבניין? אנו באריק דודי שמש ואינסטלציה עומדים לרשותכם בכל שאלה.

אריק שירותי אינסטלציה

אריק אינסטלציה היא חברה ותיקה הן בתחום דודי השמש והן בתחום האינסטלציה כך שאפשר לפנות אליה בשני התחומים. מאחורי החברה עבודות רבות של החלפת קווי מים בבניינים שנעשו בצורה מדויקת ומהירה לשביעות רצון הדיירים.

שוקלים להחליף את קו המים בבניין? אנו באריק דודי שמש ואינסטלציה עומדים לרשותכם בכל שאלה.

מתי נצטרך להחליף את קווי המים בבניין?

מומלץ להחליף את צנרת המים בבניין לאחר 15 שנה של שימוש, זאת בתנאי שאין בעיות רבות שצצות עוד קודם וכבר עדיפה החלפת הקו כולו על פני תיקונים. גם אם הצנרת תקינה כדאי להחליפה אחרי 15 שנה כי לאחר מכן מתחילות לצוץ בעיות.

תקלות כמו פיצוצים בצינור, נזילות או מים מלוכלכים עם חלודה מראים שבכל מקרה כדאי כבר להחליף.

האם בהכרח להחליף את כל צנרת הבניין?

לא בהכרח. החלפת קווי מים בבניינים יכולה להיות גם החלפת חלקים מהמערכת ולא את המערכת כולה. כדאי להתייעץ עם אינסטלטור מומחה בתחום כדי להחליט האם להחליף את הצנרת כולה, חלקים ממנה או לבצע תיקונים מקומיים כי מצבה הכללי של המערכת הוא טוב.

בנוסף, אם עומד להתבצע שיפוץ גדול כמו תמ"א 38 מומלץ מאוד גם להחליף את תשתיות הבניין, כולל את קו המים שבו.

איזה צינור מומלץ להתקין?

היום משתמשים בעיקר בצנרת העשויה פלסטיק איכותי כמו צנרת פקסגול או SP. סוגים אלה של צנרת עמידים בפני תנאי מזג אויר, רטיבות, אינם מייצרים חלודה כמו צינורות מתכת. חשוב לוודא מול האינסטלטור שהוא משתמש בצנרת איכותית עם תו תקן.

האם כל אינסטלטור יכול לבצע עבודה כזו?

כאמור, מדובר על עבודה מורכבת שדורשת תכנון מדויק של המערכת, במיוחד בבניינים גבוהים עם דירות רבות. צריך גם להכיר מצוין את סוגי הצנרות שישנם. האינסטלטור צריך להיות מיומן ומנוסה כדי להתקין את הצנרת בצורה מדויקת ומהירה ועם זאת תוך פגיעה מינימלית בתשתיות הבניין ובשיטות שיצריכו מינימום הרס.

איש המקצוע שלכם להתקנת דודי שמש ואינסטלציה – אריק דודי שמש

אנחנו אריק דודי שמש מספקים אחריות מלאה ללקוחות שלנו על כל התקנה כך שתמיד יש לכם על מי לסמוך!  אנחנו למעשה מספקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת וכאן אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שבסיום העבודה תוכלו להנות ממים חמים וממערכת אינסטלציה שפועלת כמו שצריך!

אנו מספקים שירותי דוד שמש ואינסטלציה באיזורים הבאים :

מצאו אותנו ברשתות החברתיות –

מתקין מורשה של החברות הכי גדולות בארץ

דילוג לתוכן