טכנאי דוד שמש בכרמיאל – טכנאי מקצועי לתיקון דוודים

נגן וידאו אודות אריק דודי שמש

תוכן עניינים

שירותי תיקון דודי שמש בכרמיאל - אריק דודים

אריק דודים הוא טכנאי דודי שמש המספק שירותי תיקונים והתקנות של דוודים בעיר כרמיאל, ובכל הצפון. אם דוד השמש שלכם אינו מחמם את המים לאחר יום עבודה ארוך, סימן שיש תקלה שצריך לטפל בה. אם אתם גרים בכרמיאל בשכונות- גבעת רם, רמת רבין, מגדים, גבעת מכוש, המייסדים, שגיא, הערבה ושאר שכונות כרמיאל, אתם במקום הנכון למצוא את טכנאי דוד השמש הקבוע שלכם.

אריק דודים תעודת מתקין דודי שמש מורשה כרומגן

אנחנו נגיע אליכם עם ניידת שירות מקצועית וצוות התקנה מסור

ישנן מגוון סיבות לכך שהדוד שלכם הפסיק לפעול כראוי. במקרים מסוימים בוחרים לתקן את הדוד הנוכחי, בעוד מקרים אחרים מחליטים על התקנת דוד שמש חדש. אם אינכם בטוחים איזו אפשרות היא הנכונה, אולי יעזור למצוא קודם עצות מקצועיות ולחייג אל אריק דודים להתייעצות.

טכנאי דוד שמש מקצועי חוסך בעלויות ולא מייקר עלויות

כאשר יש בעיות בדוד, לרוב לא כדאי להוציא הרבה כסף כדי להחליף אותו, במיוחד אם יש דרך זולה יותר לפתור את הבעיה. תיקון או החלפת חלקים יכולים לחסוך לכם כסף במקרים שבהם יהיה צורך להחליף את היחידה כולה. ההצעה שלנו היא לקחת את הזמן שלך ולא למהר לקבל החלטות יקרות. טכנאי דודים מקצועי עם ניסיון יחסוך לכם בעלויות במקום לייקר אותם.

כשזה מגיע לתחזוקה של הדוד ומערכת החימום שלך, אולי זה נראה מועיל יותר לרכוש דוד חדש. עם זאת, התיקון לרוב זול יותר בהשוואה ויהיה קל יותר עבור מי שאינו מקצועי מספיק. אנו מספקים שירות מבוטח מלא עבור מגוון רחב של מערכות חימום כדי שתדע שאתה בידיים בטוחות.

למה להזמין את שירותי אריק דודים עבור תיקון דוד השמש שלכם?

  • מטרת שירותי דוודים היא להבטיח שהדוד שלכם ישמור על פעילותו היעילה לטווח הארוך. לא כדי שתדאגו פחות מתקלה שחוזרת על עצמה, אלא גם תוכלו ליהנות משקט נפשי במשך שנים רבות
  • תיקון דוד מקולקל או התקנת דוד חדש יהיה תלוי בהתאמתו לצרכי האנרגיה הביתיים שלכם ובכמה אנשים חיים בתוכו. אם הדוד לא מתאים או שיש יותר מדי אנשים בסביבה, אולי כדאי להחליף אותו באחד חדש.
  • לפני שתחליטו על תיקון דוד על ידי טכנאי כזה או אחר – כדאי להבין את חומרת המצב. אם מצב הדוד שלכם חמור והתשתית שלו נהרסה, אז גם לכם אין סיבה לתקן את זה. הרבה יותר טוב שתחליף את הדוד הישן בדגם חדש ומתקדם. מומלץ להתייעץ עם הטכנאי לפני כן

איש המקצוע שלכם להתקנת דודי שמש ואינסטלציה – אריק דודי שמש

אנחנו אריק דודי שמש מספקים אחריות מלאה ללקוחות שלנו על כל התקנה כך שתמיד יש לכם על מי לסמוך!  אנחנו למעשה מספקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת וכאן אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שבסיום העבודה תוכלו להנות ממים חמים וממערכת אינסטלציה שפועלת כמו שצריך!

אנו מספקים שירותי דוד שמש ואינסטלציה באיזורים הבאים :

עוד שאלות נפוצות שלקוחות שואלים

דוד שמש כוללת את הדוד עצמו, קולט לדוד, מעמד מתאים וצנרות. לפני שמזמינים דוד שמש חדש, צריך לדעת שלא ניתן לבצע התקנה בגגות שאין בהם מקום, על גגות רעפים ישנים או בדירות שאין בהן גישה להתקנת הצנרת. עם זאת, כן צריך וכדאי להזמין מתקין שיבוא לביקורת ויבדוק אפשרות להתקנה. במידה ואי אפשר להתקין דוד שמש חדש, יכול להיות שהפתרון הרלוונטי יהיה להתקין דוד חשמל. לכן חשוב לפנות אל איש מקצוע שמתמחה גם בהתקנת דודי שמש וגם בהתקנת דודי חשמל. ביקור של טכנאי דודים לצורך קבלת הצעת מחיר לא אמור לעלות כסף. אם מזמינים טכנאי דודים לתקן את הדוד, אפשר גם להתייעץ איתו לגבי החלפה שלו בדוד חדש.

משך זמן העבודה תלוי בכמה פרמטרים. ראשית, יש להביא בחשבון את הנגישות אל הגג ואת המיקום של הדוד. שנית, הרבה תלוי בשאלה מה נפח מכל המים ועד כמה נוח להעלות אותו לגג. לאחר מכן, צריך להפריד בין פרויקטים שבהם מתקינים רק דוד חדש לבין פרויקטים שכוללים החלפת צנרת. בכל מקרה, הזמן הממוצע שלוקח להחליף דוד ישן ולהתקין דוד חדש לא אמור להיות יותר מיום עסקים. ברוב המקרים לוקח פחות זמן להחליף דוד שמש בבית פרטי ויותר זמן בבניין מגורים שהגישה אליו מוגבלת.

התקלות הנפוצות שעלולות להתרחש בעקבות התקנה לא מקצועית או על רקע בלאי של דוד שמש הן נזילות מים, דוד שמש שלא מחמם או בעיה ברכיבים כמו מאיץ חום וטרמוסטט. ברוב המקרים הנזילה היא מהצנרת של דוד השמש או קולטי השמש, לכן אפשר לתקן חיבורים רופפים או פגמים בצינור וחורים שנוצרו עם השנים. אם הנזילה היא מהפלאנג', צריך כנראה להחליף אותו כי הוא החליד והתיישן. במקרים של נזילה ממכל הדוד, מה שבעלי מקצוע מכנים אוגר מים, צריך להחליף את כל הדוד. במקרים שבהם ההתקנה לא מקצועית, עלולות להופיע תקלות בתרמוסטט של דוד השמש או במאיץ החום שמותקן כדי לשפר את היעילות של דוד חשמל. 

קודם כל, חשוב לשאול את הטכנאי לגבי החברה שמייצרת את הדוד ולברר על האמינות שלה. לאחר מכן, יש לשאול מה תקופת האחריות שמקבלים על ההתקנה ועל הדוד ומה היא כוללת. בהמשך, אפשר לשאול את הטכנאי לגבי המלצות שיש לו לגבי מיקום קולטני השמש ושיפור הביצועים והיעילות שלהם ביחס למיקום השמש והתאורה הטבעית. שאלות כאלה מול הטכנאי לפני התקנה או תיקון של הדוד לא רק יחסכו בהוצאות מיותרות בעתיד, אלא גם יאפשרו לנו להפיק ממנו את מלוא הפוטנציאל.

העמידות הממוצעת של דוד שמש איכותי יכולה להגיע ל-5-7 שנים. תקופת האחריות על הדוד יכולה להיות קצרה יותר ולהתחיל ב-3 שנים בלבד, אבל יש גם חברות שמציעות אחריות לתקופה של 10 שנים ומעלה. עם זאת, יש להפריד בין תקופת אחריות על ההתקנה לבין אחריות על הדוד. חוץ מאשר האחריות, ניתן לשפר את העמידות של דוד שמש באמצעות תחזוקה נכונה: לנקות את הקולטים לקראת הקיץ, לוודא שאין נזילות ולהתקין תרמוסטט שישלוט על טמפרטורת החימום המקסימאלית וימנע מדוד השמש להתפוצץ ולגרום נזקים חמורים.

מצאו אותנו ברשתות החברתיות –

מתקין מורשה של החברות הכי גדולות בארץ

דילוג לתוכן