טכנאי דוד שמש בקריות – טכנאי מקצועי לתיקון דוודים

נגן וידאו אודות אריק דודי שמש

תוכן עניינים

שירותי תיקון דודי שמש בקריות - אריק דודים

אם אתם מחפשים טכנאי דוד שמש בקריות והסביבה והדוד התקלקל או לא עובד כשורה, אריק דודי שמש כאן לשירותכם! אריק דודים הוא טכנאי דודי שמש ומתקין מערכות דוד שמש מורשה ע"י חברת כרומגן.

אריק דודי שמש יגיע אליכם עם ניידת השירות וצוות מקסים ומסור, כל שעליכם לעשות הוא לחייג אלינו ולקבוע תאריך לטיפול או התקנה, ואנו נעשה כבר את שאר העבודה.

אריק דודים תעודת מתקין דודי שמש מורשה כרומגן
אריק דודים תעודת מתקין דודי שמש מורשה כרומגן
נזילות בדוד שמש

שירותי טכנאי דודים מקצועי

כאשר הדוד שמש שלכם מספיק לעבוד ולחמם מים, זוהי צרה צרורה. ומי מאיתנו לא שונא להתקלח במים קרים אחרי יום עבודה ארוך.

אם אתם מחפשים שירותי התקנת דוד שמש בצפון, אריק הוא האיש מקצוע הנכון, עם למעלה מ-10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים אי אפשר לטעות, הזמינו עכשיו את אריק דודי שמש בקריות. שירותי תיקון דודי שמש מקצועיים ומחירים הוגנים.

תמונה של דוד שמש שהותקן על ידי אריק דודים

תקבלו אחריות מלאה על כל התקנה של דוד חדש

מאחר שאריק דודים הוא מתקין מורשה ע"י חברת כרומגן – לאחר ההתקנה תקבלו תעודת אחריות על דוד השמש שלכם, מה שנותן את האסמכתא לכך שדוד השמש שלכם מבוטח על ידי חברה מוכרת ואמינה בתחום הדוודים. תוכלו להיות בטוחים שדוד השמש שלכם אינו הפקר, והינו מפוקח ע"י חברה מוכרת ומקצועית.

אילו מקרים ידרשו הזמנה של טכנאי דוד שמש?

יכול לקרות מצב שלא ניתן יהיה לתקן את הדוד הקיים, ויהיה צורך בהתקנה של דוד חדש. במיוחד אם אלו דוודים אשר פועלים יותר מ-20 שנים, שזהו מקרה די נפוץ בקרב תקלות בדוודים. לא להיבהל, תקלות בדודי שמש ישנים שדורשים החלפה הינם שכיחים, חורים בגוף הדוד וחלודה אשר מפרקת צינורות קריטיים בתוך הדוד עקב התיישנות החומר. 

האינטרס שלנו הוא לתת לכם את השירות הטוב ביותר עבורכם, אין זה אומר שעל כל תקלה קטנה יש צורך בהחלפה של דוד שלם, אך במקרים אחרים יהיה צורך אך ורק בהחלפת תרמוסטט, או אטימה של נזילה בצינורות הלחץ של הדוד כדי לפתור את הבעיה.

תמונה של התקנת דוד שמש על ידי אריק דודים

טכנאי דוד שמש מקצועי ואמין יחסוך לכם בעלויות ולא ייקר אותם

עם אריק דודי שמש, ההתחייבות היא למצוא את הגורם לתקלה ולפתור אותה באמצעות ניסיון בשטח, אריק דודים הינו בעל 10+ שנות ניסיון בתיקון דודי שמש והתקנת דוודים מורשה ע"י כרומגן. לעתים כל מה שנחוץ לפתור תקלה – הוא למצוא אותה ולהחליף את החלק התקול ולוודא ששאר מערכות הדוד פועלות לאחר החלפת החלק וכי אין תקלות נוספות.

איש המקצוע שלכם להתקנת דודי שמש ואינסטלציה – אריק דודי שמש

אנחנו אריק דודי שמש מספקים אחריות מלאה ללקוחות שלנו על כל התקנה כך שתמיד יש לכם על מי לסמוך!  אנחנו למעשה מספקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת וכאן אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שבסיום העבודה תוכלו להנות ממים חמים וממערכת אינסטלציה שפועלת כמו שצריך!

אנו מספקים שירותי דוד שמש ואינסטלציה באיזורים הבאים :

עוד שאלות נפוצות שלקוחות שואלים

דוד שמש כוללת את הדוד עצמו, קולט לדוד, מעמד מתאים וצנרות. לפני שמזמינים דוד שמש חדש, צריך לדעת שלא ניתן לבצע התקנה בגגות שאין בהם מקום, על גגות רעפים ישנים או בדירות שאין בהן גישה להתקנת הצנרת. עם זאת, כן צריך וכדאי להזמין מתקין שיבוא לביקורת ויבדוק אפשרות להתקנה. במידה ואי אפשר להתקין דוד שמש חדש, יכול להיות שהפתרון הרלוונטי יהיה להתקין דוד חשמל. לכן חשוב לפנות אל איש מקצוע שמתמחה גם בהתקנת דודי שמש וגם בהתקנת דודי חשמל. ביקור של טכנאי דודים לצורך קבלת הצעת מחיר לא אמור לעלות כסף. אם מזמינים טכנאי דודים לתקן את הדוד, אפשר גם להתייעץ איתו לגבי החלפה שלו בדוד חדש.

משך זמן העבודה תלוי בכמה פרמטרים. ראשית, יש להביא בחשבון את הנגישות אל הגג ואת המיקום של הדוד. שנית, הרבה תלוי בשאלה מה נפח מכל המים ועד כמה נוח להעלות אותו לגג. לאחר מכן, צריך להפריד בין פרויקטים שבהם מתקינים רק דוד חדש לבין פרויקטים שכוללים החלפת צנרת. בכל מקרה, הזמן הממוצע שלוקח להחליף דוד ישן ולהתקין דוד חדש לא אמור להיות יותר מיום עסקים. ברוב המקרים לוקח פחות זמן להחליף דוד שמש בבית פרטי ויותר זמן בבניין מגורים שהגישה אליו מוגבלת.

התקלות הנפוצות שעלולות להתרחש בעקבות התקנה לא מקצועית או על רקע בלאי של דוד שמש הן נזילות מים, דוד שמש שלא מחמם או בעיה ברכיבים כמו מאיץ חום וטרמוסטט. ברוב המקרים הנזילה היא מהצנרת של דוד השמש או קולטי השמש, לכן אפשר לתקן חיבורים רופפים או פגמים בצינור וחורים שנוצרו עם השנים. אם הנזילה היא מהפלאנג', צריך כנראה להחליף אותו כי הוא החליד והתיישן. במקרים של נזילה ממכל הדוד, מה שבעלי מקצוע מכנים אוגר מים, צריך להחליף את כל הדוד. במקרים שבהם ההתקנה לא מקצועית, עלולות להופיע תקלות בתרמוסטט של דוד השמש או במאיץ החום שמותקן כדי לשפר את היעילות של דוד חשמל. 

קודם כל, חשוב לשאול את הטכנאי לגבי החברה שמייצרת את הדוד ולברר על האמינות שלה. לאחר מכן, יש לשאול מה תקופת האחריות שמקבלים על ההתקנה ועל הדוד ומה היא כוללת. בהמשך, אפשר לשאול את הטכנאי לגבי המלצות שיש לו לגבי מיקום קולטני השמש ושיפור הביצועים והיעילות שלהם ביחס למיקום השמש והתאורה הטבעית. שאלות כאלה מול הטכנאי לפני התקנה או תיקון של הדוד לא רק יחסכו בהוצאות מיותרות בעתיד, אלא גם יאפשרו לנו להפיק ממנו את מלוא הפוטנציאל.

העמידות הממוצעת של דוד שמש איכותי יכולה להגיע ל-5-7 שנים. תקופת האחריות על הדוד יכולה להיות קצרה יותר ולהתחיל ב-3 שנים בלבד, אבל יש גם חברות שמציעות אחריות לתקופה של 10 שנים ומעלה. עם זאת, יש להפריד בין תקופת אחריות על ההתקנה לבין אחריות על הדוד. חוץ מאשר האחריות, ניתן לשפר את העמידות של דוד שמש באמצעות תחזוקה נכונה: לנקות את הקולטים לקראת הקיץ, לוודא שאין נזילות ולהתקין תרמוסטט שישלוט על טמפרטורת החימום המקסימאלית וימנע מדוד השמש להתפוצץ ולגרום נזקים חמורים.

מצאו אותנו ברשתות החברתיות –

מתקין מורשה של החברות הכי גדולות בארץ

דילוג לתוכן