שירותי טכנאי והתקנת דודי שמש בקריות והסביבה – טכנאי דוודים מקצועי

Play Video about אריק דודי שמש

תוכן עניינים

שירותי התקנה ותיקון דודי שמש בקריות - אריק דודים
073-784-1520

אם אתם מתגוררים בערי הקריות, והדוד התקלקל או לא עובד כשורה, אריק דודי שמש כאן לשירותך. אריק דודים הוא טכנאי דודי שמש ומתקין מערכות דוד שמש מורשה ע"י חברת כרומגן.

אריק דודי שמש יגיע אליכם עם ניידת השירות וצוות מקסים ומסור, כל שעליכם לעשות הוא לחייג אלינו ולקבוע תאריך לטיפול או התקנה, ואנו נעשה כבר את שאר העבודה.

אריק דודים מתקין דודי שמש מורשה כרומגן
אריק דודים מתקין דודי שמש מורשה כרומגן

אריק דודי שמש מספק שירותי מתקין דודי שמש בקריות
עם 10 שנות ניסיון

כאשר הדוד שמש שלכם מספיק לעבוד ולחמם מים, זוהי צרה צרורה. ומי מאיתנו לא שונא להתקלח במים קרים אחרי יום עבודה ארוך. אם אתם מחפשים שירותי התקנת דוד שמש בצפון, אריק הוא האיש מקצוע הנכון, עם למעלה מ-10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים אי אפשר לטעות, הזמינו עכשיו את אריק דודי שמש בקריות. שירותי תיקון דודי שמש מקצועיים ומחירים הוגנים.

תקבלו אחריות מלאה על כל התקנה של דוד חדש

מאחר שאריק דודים הוא מתקין מורשה ע"י חברת כרומגן – לאחר ההתקנה תקבלו תעודת אחריות על דוד השמש שלכם, מה שנותן את האסמכתא לכך שדוד השמש שלכם מבוטח על ידי חברה מוכרת ואמינה בתחום הדוודים. תוכלו להיות בטוחים שדוד השמש שלכם אינו הפקר, והינו מפוקח ע"י חברה מוכרת ומקצועית.

אילו מקרים ידרשו הזמנה של טכנאי דוד שמש?

יכול לקרות מצב שלא ניתן יהיה לתקן את הדוד, ויהיה צורך בהתקנה של דוד חדש. במיוחד אם אלו דוודים אשר פועלים יותר מ-20 שנים, שזהו מקרה די נפוץ בקרב תקלות בדוודים. לא להיבהל, תקלות בדודי שמש ישנים שדורשים החלפה הינם שכיחים, חורים בגוף הדוד וחלודה אשר מפרקת צינורות קריטיים בתוך הדוד עקב התיישנות החומר. 

האינטרס שלנו הוא לתת לכם את השירות הטוב ביותר עבורכם, אין זה אומר שעל כל תקלה קטנה יש צורך בהחלפה של דוד שלם, אך במקרים אחרים יהיה צורך אך ורק בהחלפת תרמוסטט, או אטימה של נזילה בצינורות הלחץ של הדוד כדי לפתור את הבעיה.

טכנאי דוד שמש מקצועי ואמין יחסוך לכם בעלויות ולא ייקר אותם

עם אריק דודי שמש, ההתחייבות היא למצוא את הגורם לתקלה ולפתור אותה באמצעות ניסיון בשטח, אריק דודים הינו בעל 10+ שנות ניסיון בתיקון דודי שמש והתקנת דוודים מורשה ע"י כרומגן. לעתים כל מה שנחוץ לפתור תקלה – הוא למצוא אותה ולהחליף את החלק התקול ולוודא ששאר מערכות הדוד פועלות לאחר החלפת החלק וכי אין תקלות נוספות.

איש המקצוע שלכם להתקנת דודי שמש ואינסטלציה – אריק דודי שמש

אנחנו אריק דודי שמש מספקים אחריות מלאה ללקוחות שלנו על כל התקנה כך שתמיד יש לכם על מי לסמוך!  אנחנו למעשה מספקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת וכאן אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שבסיום העבודה תוכלו להנות ממים חמים וממערכת אינסטלציה שפועלת כמו שצריך!

אנו מספקים שירותי דוד שמש ואינסטלציה באיזורים הבאים :

מצאו אותנו ברשתות החברתיות –

מתקין מורשה של החברות הכי גדולות בארץ

דילוג לתוכן