התקנת / החלפת מסנן אבנית

נגן וידאו אודות אריק דודי שמש

תוכן עניינים

שירותי התקנת פילטר לסינון מים נגד אבנית

אם אתם מחפשים שירותי התקנה והחלפת פילטר נגד אבנית, הגעתם אל איש המקצוע הנכון. אריק דודים המציע גם שירותי אינסטלציה בנהריה והסביבה, ומספק שירותי החלפה והתקנת מסננים נגד אבנית בצורה מקצועית ויעילה. עם אלפי ביקורות חיוביות אי אפשר לטעות! נגיע אליכם עם ניידת השירות שלנו ונחליף את המסנן אבנית בקלות למסנן אבנית חדש.

מידע שימושי בנושא החלפה והתקנה של מסנן מים

המים שמגיעים אליכם הביתה עוברים דרך די ארוכה עד שהם יוצאים מהברז. ולאורך הדך חומרים שונים ומשונים נוספים אליהם. בין היתר, חלקיקי המים מכילים כמויות גדולות של אבנית שאינה מומלצת לצריכה, ומזיקה למכשירי החשמל המשתמשים במי ברז. לכן מומלץ שלא להקל בראש, ולהחליף את מסנן המים שלכם במועדים קבועים.

חשיבות ההחלפה הקבועה של מסנן נגד אבנית

בוודאי שיצא לכם מדי פעם להתבונן בחלק התחתון של קומקום להכנת שתייה חמה ישן, ואף הבחנתם בכל מיני משקעים גיריים או משקעים לבנים. למי שאינו יודע – מדובר בהצטברות של אבנית, הצטברות של כל מיני מינרלים במי השתייה שלכם. 

אבנית עשויה להצטבר במכשירי החשמל ובמגוון נרחב של צינורות, מה שגורם באופן ישיר למים שיאבדו מהערך הנעים והאיכותי שלהם. 

לפיכך, החלפה של מסנן במועדים קבועים תקל באופן משמעותי על כל בעיית האבנית שתהיה, ותיהנו בסיומה ממים בטעם מיטבי יותר, ובמיוחד ממים נקיים יותר.

למה לבחור באריק דודי שמש בהתקנת פילטר נגד אבנית?

אריק דודי שמש, הלא הוא אריק אלקיים, הוא אינסטלטור מקצועי ומוסמך, שיש מאחוריו צוות עובדים מדהים, אשר שם באופן קבוע את צרכי הלקוחות שלו בראש המעלה.

שירות אינסטלציה אמין ואנושי

אנו מציעים שירותי אינסטלציה, אף במידה ואתם בעיצומו של שיפוץ הבית, ואף במידה, ואתם מעוניינים לשדרג או להתקין מערכת המים הביתית שלכם, או לחלופין נתקלתם בבעיה שאינכם יודעים כיצד לפתור, צוות העובדים המסור של אריק דודי שמש ערוך לכבודכם, בכל בקשה או דרישה.

במה אנחנו מיוחדים?

מה שמייחד את השירות שלנו בא לידי ביטוי בכך כי שירותי התקנת פילטר נגד אבנית נעשית באופן מקצועי, אצל אריק דודים תקבלו כמובן אחריות על ההתקנה, ואנו משתמשים בכלי האינסטלציה המובילים בעולם, עם תו תקן מתקדם.

איש המקצוע שלכם להתקנת דודי שמש ואינסטלציה – אריק דודי שמש

אנחנו אריק דודי שמש מספקים אחריות מלאה ללקוחות שלנו על כל התקנה כך שתמיד יש לכם על מי לסמוך!  אנחנו למעשה מספקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת וכאן אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שבסיום העבודה תוכלו להנות ממים חמים וממערכת אינסטלציה שפועלת כמו שצריך!

אנו מספקים שירותי דוד שמש ואינסטלציה באיזורים הבאים :

עוד שאלות נפוצות שלקוחות שואלים

דוד שמש כוללת את הדוד עצמו, קולט לדוד, מעמד מתאים וצנרות. לפני שמזמינים דוד שמש חדש, צריך לדעת שלא ניתן לבצע התקנה בגגות שאין בהם מקום, על גגות רעפים ישנים או בדירות שאין בהן גישה להתקנת הצנרת. עם זאת, כן צריך וכדאי להזמין מתקין שיבוא לביקורת ויבדוק אפשרות להתקנה. במידה ואי אפשר להתקין דוד שמש חדש, יכול להיות שהפתרון הרלוונטי יהיה להתקין דוד חשמל. לכן חשוב לפנות אל איש מקצוע שמתמחה גם בהתקנת דודי שמש וגם בהתקנת דודי חשמל. ביקור של טכנאי דודים לצורך קבלת הצעת מחיר לא אמור לעלות כסף. אם מזמינים טכנאי דודים לתקן את הדוד, אפשר גם להתייעץ איתו לגבי החלפה שלו בדוד חדש.

משך זמן העבודה תלוי בכמה פרמטרים. ראשית, יש להביא בחשבון את הנגישות אל הגג ואת המיקום של הדוד. שנית, הרבה תלוי בשאלה מה נפח מכל המים ועד כמה נוח להעלות אותו לגג. לאחר מכן, צריך להפריד בין פרויקטים שבהם מתקינים רק דוד חדש לבין פרויקטים שכוללים החלפת צנרת. בכל מקרה, הזמן הממוצע שלוקח להחליף דוד ישן ולהתקין דוד חדש לא אמור להיות יותר מיום עסקים. ברוב המקרים לוקח פחות זמן להחליף דוד שמש בבית פרטי ויותר זמן בבניין מגורים שהגישה אליו מוגבלת.

התקלות הנפוצות שעלולות להתרחש בעקבות התקנה לא מקצועית או על רקע בלאי של דוד שמש הן נזילות מים, דוד שמש שלא מחמם או בעיה ברכיבים כמו מאיץ חום וטרמוסטט. ברוב המקרים הנזילה היא מהצנרת של דוד השמש או קולטי השמש, לכן אפשר לתקן חיבורים רופפים או פגמים בצינור וחורים שנוצרו עם השנים. אם הנזילה היא מהפלאנג', צריך כנראה להחליף אותו כי הוא החליד והתיישן. במקרים של נזילה ממכל הדוד, מה שבעלי מקצוע מכנים אוגר מים, צריך להחליף את כל הדוד. במקרים שבהם ההתקנה לא מקצועית, עלולות להופיע תקלות בתרמוסטט של דוד השמש או במאיץ החום שמותקן כדי לשפר את היעילות של דוד חשמל. 

קודם כל, חשוב לשאול את הטכנאי לגבי החברה שמייצרת את הדוד ולברר על האמינות שלה. לאחר מכן, יש לשאול מה תקופת האחריות שמקבלים על ההתקנה ועל הדוד ומה היא כוללת. בהמשך, אפשר לשאול את הטכנאי לגבי המלצות שיש לו לגבי מיקום קולטני השמש ושיפור הביצועים והיעילות שלהם ביחס למיקום השמש והתאורה הטבעית. שאלות כאלה מול הטכנאי לפני התקנה או תיקון של הדוד לא רק יחסכו בהוצאות מיותרות בעתיד, אלא גם יאפשרו לנו להפיק ממנו את מלוא הפוטנציאל.

העמידות הממוצעת של דוד שמש איכותי יכולה להגיע ל-5-7 שנים. תקופת האחריות על הדוד יכולה להיות קצרה יותר ולהתחיל ב-3 שנים בלבד, אבל יש גם חברות שמציעות אחריות לתקופה של 10 שנים ומעלה. עם זאת, יש להפריד בין תקופת אחריות על ההתקנה לבין אחריות על הדוד. חוץ מאשר האחריות, ניתן לשפר את העמידות של דוד שמש באמצעות תחזוקה נכונה: לנקות את הקולטים לקראת הקיץ, לוודא שאין נזילות ולהתקין תרמוסטט שישלוט על טמפרטורת החימום המקסימאלית וימנע מדוד השמש להתפוצץ ולגרום נזקים חמורים.

מצאו אותנו ברשתות החברתיות –

מתקין מורשה של החברות הכי גדולות בארץ

דילוג לתוכן