תיקון נזילות דודי שמש

נגן וידאו אודות אריק דודי שמש

תוכן עניינים

איש מקצוע לתיקון נזילות בדודי שמש – אריק דודי שמש

גרים בנהריה והסביבה? גיליתם כי יש נזילה בדוד השמש בבית או בעסק? מוטב שלא תחכו יתר על המידה על מנת לטפל במצב.

תיקון של נזילה בדוד שמש מחייבת אתכם לשמור כל כללים ברורים כדי שתוכלו להשיג את מבוקשכם. לא תמיד יש טעם בלבצע התקנה של דוד שמש.

 המטרה הראשית היא שתוכלו להביא את עצמכם לסיטואציה שבה הנזילות לא יחזרו על עצמן ולא תצטרכו להחליף דוד שמש.

כל עוד לא מטפלים בזליגה על פי כללים מוגדרים, היא עלולה להופיע פעם אחר פעם. למה שלא תתמודדו עם המצב כמו שצריך? הרי יש לכם את כל הכלים הדרושים כדי להשיג את השקט הנפשי.

חושדים לנזילה בדוד? לא מחכים יותר מדי

אם אחרי איתור נזילות גיליתם כי ישנה נזילה, חובה לפעול במהירות ולקרוא לאיש המקצוע על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. 

תדמיינו לעצמכם מצב שבו הדליפה לא נפתרת, במקרה כזה הבלגן יהפוך להיות בלתי נסבל, תיקון דוד השמש שלכם יוכל לעלות לכם הרבה ממה שהיה בתחילת גילוי הנזילה. 

אז האם באמת צריך לתקן את הנזילה או שמא אפשר להחליף את הצנרת כולה? 

אנו ננסה להסביר לכם את היתרונות השונים של האפשרות הזאת.

קראו עוד בהרחבה על תחזוקת מערכות סולאריות  >>

  • אריק דודי שמש יאפשר לכם לפתור את המצב בשיא המהירות. הרי כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם החלפה של צנרת יכולה לקחת זמן רב. כאשר אתם מתקנים באופן נקודתי את הנזילה ניתן לחזור לשגרה תוך זמן קצר.
 
  • למה שתוציאו סכומי עתק על מנת להחליף את הצנרת של הבית כולו? החלפה של צנרת היא עסק לא זול בכלל, בטח כאשר תרצו לבצע החלפה מקצועית על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

לא מבצעים תיקונים בדוד באופן עצמאי

ראיתם שיש טפטוף קל מצנרת הדוד? למרות שזה עשוי להיות מאוד מפתה, אסור לנסות לתקן את הנזילה באופן עצמאי. 

תיקון של נזילות זה עניין לא קל, בטח כאשר מדובר על נזילה רצינית. לכן אין סיבה שתנסו לקחת את האחריות על הכתפיים שלכם.

כך תוכלו להיות בטוחים כי המצב יחזור לקדמותו, ולא תמצאו את עצמכם בתוך סיטואציה שלא תדעו איך לצאת ממנה. 

הרי כל יום שעובר יגביל אתכם במיוחד לקראת המשך הדרך.

מטפלים בנזילה בדוד מהשורש שלה

לא בכל יום יוצא לכם להתמודד עם נזילה בבית או בעסק. לא רוצים שהמצב יחמיר? יהיה עליכם לפתור אותו מן השורש. 

הרי אם לא תדעו מהיכן בדיוק מגיעה הנזילה, לא תוכלו לפתור את המצב לצמיתות. 

במקרה כזה חובה לוודא כי כל איש מקצוע שמבצע תיקון יבצע אותו בצורה כי מקצועית שיש מבלי שתמצאו את עצמכם במצב שלא תרצו להיות בו.

תיקון נזילות דודים מבלי להתמהמה

רוצים לדעת כי המצב יהיה תמיד תחת שליטה? יהיה עליכם לבצע תיקוני נזילות כמה שיותר מהר. הרי אם הנזילה נותרת בעינה היא עלולה להפוך להיות חמורה ככל שהימים עוברים. 

הימים לא ישחקו לטובתכם, בטח כאשר הנזילה נותרת בעינה. זוהי הסיבה כי את הדליפה מתקנים במהירות על ידי חברה שתוכלו לסמוך עליה. 

חברה מיומנת אשר יודעת כיצד לתקן את כל סוגי הבעיות הקשורות לצנרת של הבית. לא משנה אם הנזילה היא נזילה קטנה או גדולה, ישנו צורך לטפל בה במהירות. 

כך שתוכלו לדעת כי לא תצטרכו להתמודד עם נזילות נוספות בעתיד הנראה לעין.

איש המקצוע שלכם להתקנת דודי שמש ואינסטלציה – אריק דודי שמש

אנחנו אריק דודי שמש מספקים אחריות מלאה ללקוחות שלנו על כל התקנה כך שתמיד יש לכם על מי לסמוך!  אנחנו למעשה מספקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת וכאן אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שבסיום העבודה תוכלו להנות ממים חמים וממערכת אינסטלציה שפועלת כמו שצריך!

אנו מספקים שירותי דוד שמש ואינסטלציה באיזורים הבאים :

עוד שאלות נפוצות שלקוחות שואלים

דוד שמש כוללת את הדוד עצמו, קולט לדוד, מעמד מתאים וצנרות. לפני שמזמינים דוד שמש חדש, צריך לדעת שלא ניתן לבצע התקנה בגגות שאין בהם מקום, על גגות רעפים ישנים או בדירות שאין בהן גישה להתקנת הצנרת. עם זאת, כן צריך וכדאי להזמין מתקין שיבוא לביקורת ויבדוק אפשרות להתקנה. במידה ואי אפשר להתקין דוד שמש חדש, יכול להיות שהפתרון הרלוונטי יהיה להתקין דוד חשמל. לכן חשוב לפנות אל איש מקצוע שמתמחה גם בהתקנת דודי שמש וגם בהתקנת דודי חשמל. ביקור של טכנאי דודים לצורך קבלת הצעת מחיר לא אמור לעלות כסף. אם מזמינים טכנאי דודים לתקן את הדוד, אפשר גם להתייעץ איתו לגבי החלפה שלו בדוד חדש.

משך זמן העבודה תלוי בכמה פרמטרים. ראשית, יש להביא בחשבון את הנגישות אל הגג ואת המיקום של הדוד. שנית, הרבה תלוי בשאלה מה נפח מכל המים ועד כמה נוח להעלות אותו לגג. לאחר מכן, צריך להפריד בין פרויקטים שבהם מתקינים רק דוד חדש לבין פרויקטים שכוללים החלפת צנרת. בכל מקרה, הזמן הממוצע שלוקח להחליף דוד ישן ולהתקין דוד חדש לא אמור להיות יותר מיום עסקים. ברוב המקרים לוקח פחות זמן להחליף דוד שמש בבית פרטי ויותר זמן בבניין מגורים שהגישה אליו מוגבלת.

התקלות הנפוצות שעלולות להתרחש בעקבות התקנה לא מקצועית או על רקע בלאי של דוד שמש הן נזילות מים, דוד שמש שלא מחמם או בעיה ברכיבים כמו מאיץ חום וטרמוסטט. ברוב המקרים הנזילה היא מהצנרת של דוד השמש או קולטי השמש, לכן אפשר לתקן חיבורים רופפים או פגמים בצינור וחורים שנוצרו עם השנים. אם הנזילה היא מהפלאנג', צריך כנראה להחליף אותו כי הוא החליד והתיישן. במקרים של נזילה ממכל הדוד, מה שבעלי מקצוע מכנים אוגר מים, צריך להחליף את כל הדוד. במקרים שבהם ההתקנה לא מקצועית, עלולות להופיע תקלות בתרמוסטט של דוד השמש או במאיץ החום שמותקן כדי לשפר את היעילות של דוד חשמל. 

קודם כל, חשוב לשאול את הטכנאי לגבי החברה שמייצרת את הדוד ולברר על האמינות שלה. לאחר מכן, יש לשאול מה תקופת האחריות שמקבלים על ההתקנה ועל הדוד ומה היא כוללת. בהמשך, אפשר לשאול את הטכנאי לגבי המלצות שיש לו לגבי מיקום קולטני השמש ושיפור הביצועים והיעילות שלהם ביחס למיקום השמש והתאורה הטבעית. שאלות כאלה מול הטכנאי לפני התקנה או תיקון של הדוד לא רק יחסכו בהוצאות מיותרות בעתיד, אלא גם יאפשרו לנו להפיק ממנו את מלוא הפוטנציאל.

העמידות הממוצעת של דוד שמש איכותי יכולה להגיע ל-5-7 שנים. תקופת האחריות על הדוד יכולה להיות קצרה יותר ולהתחיל ב-3 שנים בלבד, אבל יש גם חברות שמציעות אחריות לתקופה של 10 שנים ומעלה. עם זאת, יש להפריד בין תקופת אחריות על ההתקנה לבין אחריות על הדוד. חוץ מאשר האחריות, ניתן לשפר את העמידות של דוד שמש באמצעות תחזוקה נכונה: לנקות את הקולטים לקראת הקיץ, לוודא שאין נזילות ולהתקין תרמוסטט שישלוט על טמפרטורת החימום המקסימאלית וימנע מדוד השמש להתפוצץ ולגרום נזקים חמורים.

מצאו אותנו ברשתות החברתיות –

מתקין מורשה של החברות הכי גדולות בארץ

דילוג לתוכן