טכנאי דוד שמש בנהריה – טכנאי מקצועי לתיקון דווים

נגן וידאו אודות אריק דודי שמש

תוכן עניינים

שירותי תיקון דודי שמש בנהריה - אריק דודים

אם אתם מחפשים שירותי טכנאי דודי שמש בנהריה והסביבה ואם אין לכם מים חמים בבית למרות שדלקתם את הדוד – ככל הנראה שהדוד איננו פועל בצורה תקינה, ולמען המטרה שהמים החמים תמיד יהיו בהישג ידכם, אריק דודי שמש כאן לשירותכם!

אריק דודים תעודת מתקין דודי שמש מורשה כרומגן
אריק דודים תעודת מתקין דודי שמש מורשה כרומגן

לא חסרות סיבות שיגרמו לכך כי הדוד כבר לא יספק את הסחורה או את הדרישות השונות.

זוהי כמובן סיבה מספיק טובה לבחון אפשרויות שונות על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. לא מעט אנשים מתלבטים האם לבצע תיקון דוודים או שמא לבצע התקנה של דוד שמש חדש כדי להימנע מעלויות יקרות.

הדילמה הזאת היא דילמה מובנת בהחלט, אך לרוב ישנה עדיפות להשכיר שירותי תיקון דודי שמש כדי לתקן את הדוד הישן.

שירותי טכנאי דודים מקצועי

שירותי טכנאי דודי שמש מקצועי בנהריה והצפון יוריד מלבכם את הדאגה שכל זמן שבו הדוד איננו תקין הוא זמן שבו עלול להיגרם לכם ולבני משפחתכם לא מעט אי נוחות. לא יודעים אם התרמוסטט מקצר? ויש צורך בהחלפת תרמוסטט חדש, הרי כאשר הדוד לא עושה את העבודה שלו כמו שצריך – אתם לא תוכלו להתקלח או לבצע פעולות שונות.

מבחינתכם אין מקום לקחת את הזמן, מוטב לכם לבחור בפתרון הכי מהיר שיש. במקרה הזה הפתרון המהיר הוא כמובן לתקן את הדוד הישן ולהחזיר אותו לפעילות תקינה.

החלפה של דוד ישן בדוד חדש עלולה לקחת לא מעט זמן.

אין צורך להחליף דוד שמש שעושה כבר את העבודה!

אם עד כה הדוד הישן עשה את העבודה הנדרשת, ורק חלק אחד תקול אין באמת סיבה להחליף אותו. זוהי עוד סיבה לכך שישנה עדיפות להזמין טכנאי תיקון דודים על פני החלפתם. כאשר אתם מתקנים את הדוד הישן, אתם שומרים עליו וממשיכים להשתמש בו. כאשר אתם בוחרים דוד חדש, אתם עשויים לבחור בדוד שמש שלא יעשה את העבודה. הרי לא תמיד תעשו בחירה שתוכלו להיות שלמים איתה. כמה פעמים מצאתם את עצמכם במצב שבו עשיתם רכישה שבסוף הצטערתם עליה? כל עוד מדובר על דוד שמש בבית שלכם, אינכם יכולים לקחת סיכונים בבחירת איש מקצוע לתיקון דודים.

שירותי טכנאי דוודים מקצועי ואמין יכול לחסוך לא מעט בעלויות

כאשר הדוד מתחיל לעשות בעיות, לא בטוח שתוכלו להשקיע המון כסף על מנת להחליפו.

הרי במקרים של החלפה של דוד שמש תגרום לכך שתצטרכו להכניס את היד עמוק מאוד אל תוך הכיס.

ההמלצה שלנו במקרה הזה היא פשוט לתקן את התקלה הנקודתית ולהחליף את החלק התקול על מנת לחסוך כסף.

טכנאי דודים מקצועי עם ניסיון יחסוך לכם בעלויות במקום לייקר אותם.

תיקון של דוד ברוב המקרים יהיה זול יותר בהשוואה לרכישת דוד חדש. לכן אם אתם מרגישים שאין לכם את היכולת לרכוש דוד חדש – זה לא אומר שיש צורך בהחלפה של מערכת חימום שלמה.

תמיד תוכלו לחסוך לא מעט כסף על ידי תיקון התקלה הספציפית עם טכנאי מוסמך ומקצועי שיחסוך לכם בעלויות מיותרות לחלוטין.

באילו מקרים נזמין טכנאי תיקון דודים?

חשוב להדגיש כי לא תמיד ישנה אפשרות לתקן את הדוד הישן. ישנם מקרים שבהם האפשרות היחידה שתעמוד לרשותכם היא להחליף את הדוד הישן בדוד חדש. 

אז אילו מצבים יביאו אתכם למסקנה כי עדיף לתקן את הדוד ולא להחליף אותו באחד חדש?

יש לנו כמה אפשרויות שכיחות במיוחד, כאלה שאתם מוכרחים לקחת אותן בחשבון.

  • תיקון הדוד מתאפשר כאשר מדובר על תקלה שלא צפויה לחזור על עצמה. הרי תתארו לעצמכם מצב שבו אתם נכנסים לסבב שלם של תיקונים, הרי למה לכם להתעסק בזה.
 
  • במקרה של תקלות חוזרות ונשנות, יש העדפה להתייעץ עם טכנאי דודים האם מומלץ לרכוש דוד חדש או שאין צורך כלל.
 
  • האינטרס המשותף של טכנאי הדודים ושלכם הוא שאחרי התיקון תוכלו להנות מכמה שנים של שקט מבלי לדאוג לתקלות החוזרות על עצמן.

  • תוכלו לתקן את הדוד כאשר אתם סבורים כי הדוד מתאים לצרכים שלכם וכי תפוקת האנרגיה שלו מתאימה למספר הנפשות בבית. אם הגעתם למסקנה שהדוד איננו מתאים לצרכים שלכם וכי תפוקת האנרגיה שלו לא גבוהה, מוטב יהיה לנצל את ההזדמנות על מנת להחליף אותו. אם המשפחה מתרחבת או מכל סיבה אחרת שעשויה להיראות לכם נכונה.
 
  • לפני שאתם מחליטים על  תיקון דוודים על ידי טכנאי דודים כזה או אחר – מוטב כי תבינו את חומרת המצב. אם המצב של הדוד חמור והתשתית שלו הרוסה, גם כאן אין שום סיבה לתקן אותו. מוטב כי תחליפו את הדוד הישן בדוד חדש ומתקדם.

איש המקצוע שלכם להתקנת דודי שמש ואינסטלציה – אריק דודי שמש

אנחנו אריק דודי שמש מספקים אחריות מלאה ללקוחות שלנו על כל התקנה כך שתמיד יש לכם על מי לסמוך!  אנחנו למעשה מספקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת וכאן אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שבסיום העבודה תוכלו להנות ממים חמים וממערכת אינסטלציה שפועלת כמו שצריך!

אנו מספקים שירותי דוד שמש ואינסטלציה באיזורים הבאים :

עוד שאלות נפוצות שלקוחות שואלים

דוד שמש כוללת את הדוד עצמו, קולט לדוד, מעמד מתאים וצנרות. לפני שמזמינים דוד שמש חדש, צריך לדעת שלא ניתן לבצע התקנה בגגות שאין בהם מקום, על גגות רעפים ישנים או בדירות שאין בהן גישה להתקנת הצנרת. עם זאת, כן צריך וכדאי להזמין מתקין שיבוא לביקורת ויבדוק אפשרות להתקנה. במידה ואי אפשר להתקין דוד שמש חדש, יכול להיות שהפתרון הרלוונטי יהיה להתקין דוד חשמל. לכן חשוב לפנות אל איש מקצוע שמתמחה גם בהתקנת דודי שמש וגם בהתקנת דודי חשמל. ביקור של טכנאי דודים לצורך קבלת הצעת מחיר לא אמור לעלות כסף. אם מזמינים טכנאי דודים לתקן את הדוד, אפשר גם להתייעץ איתו לגבי החלפה שלו בדוד חדש.

משך זמן העבודה תלוי בכמה פרמטרים. ראשית, יש להביא בחשבון את הנגישות אל הגג ואת המיקום של הדוד. שנית, הרבה תלוי בשאלה מה נפח מכל המים ועד כמה נוח להעלות אותו לגג. לאחר מכן, צריך להפריד בין פרויקטים שבהם מתקינים רק דוד חדש לבין פרויקטים שכוללים החלפת צנרת. בכל מקרה, הזמן הממוצע שלוקח להחליף דוד ישן ולהתקין דוד חדש לא אמור להיות יותר מיום עסקים. ברוב המקרים לוקח פחות זמן להחליף דוד שמש בבית פרטי ויותר זמן בבניין מגורים שהגישה אליו מוגבלת.

התקלות הנפוצות שעלולות להתרחש בעקבות התקנה לא מקצועית או על רקע בלאי של דוד שמש הן נזילות מים, דוד שמש שלא מחמם או בעיה ברכיבים כמו מאיץ חום וטרמוסטט. ברוב המקרים הנזילה היא מהצנרת של דוד השמש או קולטי השמש, לכן אפשר לתקן חיבורים רופפים או פגמים בצינור וחורים שנוצרו עם השנים. אם הנזילה היא מהפלאנג', צריך כנראה להחליף אותו כי הוא החליד והתיישן. במקרים של נזילה ממכל הדוד, מה שבעלי מקצוע מכנים אוגר מים, צריך להחליף את כל הדוד. במקרים שבהם ההתקנה לא מקצועית, עלולות להופיע תקלות בתרמוסטט של דוד השמש או במאיץ החום שמותקן כדי לשפר את היעילות של דוד חשמל. 

קודם כל, חשוב לשאול את הטכנאי לגבי החברה שמייצרת את הדוד ולברר על האמינות שלה. לאחר מכן, יש לשאול מה תקופת האחריות שמקבלים על ההתקנה ועל הדוד ומה היא כוללת. בהמשך, אפשר לשאול את הטכנאי לגבי המלצות שיש לו לגבי מיקום קולטני השמש ושיפור הביצועים והיעילות שלהם ביחס למיקום השמש והתאורה הטבעית. שאלות כאלה מול הטכנאי לפני התקנה או תיקון של הדוד לא רק יחסכו בהוצאות מיותרות בעתיד, אלא גם יאפשרו לנו להפיק ממנו את מלוא הפוטנציאל.

העמידות הממוצעת של דוד שמש איכותי יכולה להגיע ל-5-7 שנים. תקופת האחריות על הדוד יכולה להיות קצרה יותר ולהתחיל ב-3 שנים בלבד, אבל יש גם חברות שמציעות אחריות לתקופה של 10 שנים ומעלה. עם זאת, יש להפריד בין תקופת אחריות על ההתקנה לבין אחריות על הדוד. חוץ מאשר האחריות, ניתן לשפר את העמידות של דוד שמש באמצעות תחזוקה נכונה: לנקות את הקולטים לקראת הקיץ, לוודא שאין נזילות ולהתקין תרמוסטט שישלוט על טמפרטורת החימום המקסימאלית וימנע מדוד השמש להתפוצץ ולגרום נזקים חמורים.

מצאו אותנו ברשתות החברתיות –

מתקין מורשה של החברות הכי גדולות בארץ

דילוג לתוכן